Колишнього сільського голову з Устинівського району посадили на 3 роки

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Колишнього сільського голову Криничненської сільської ради Устинівського району засуджено до трьох років позбавлення волі.

 

Правооборонці повідомляють, що сільський голова, використовуючи службове становище, надала вказівку секретарю сільради внести до протоколу засідання виконавчого комі-тету «липове» питання про оформлення права власності на користь третіх осіб на приміщення двох магазинів. Опісля — посадовиця видала неправдиве рішення, а вже на його підставі громадянин оформив право власності на нерухомість і землю.


Таким чином сільський голова завдала матеріальних збитків на більш ніж 120 тисяч гривень.


У прокуратурі області зауважили, що посадити очільника села вдалося завдяки принциповій позиції державного обвинувача. Відтак, апеляційний суд Кіровоградської області скасував вирок суду першої інстанції, яким екс-голові сільради призначено покарання з іспитовим терміном, і призначив новий. Згідно з ним, посадовиця «сяде» на три роки. Їй також заборонено обіймати певні посади протягом трьох років після відбування основного покарання. Колишнього сільського голову взяли під варту прямо у залі суду.

e-max.it: your social media marketing partner