У Кіровоградській області побільшало книгарень

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Держкомтелерадіо опублікувало дані про тенденції розвитку книжної торгівлі в Україні. З’ясувалося, Кіровоградська область – лідер.

 

Oтже, станом на початок липня в Україні функціонує понад дев’ять тисяч об'єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією, в тому числі книжкових магазинів – більше півтори тисячі, а книж-кових кіосків та книжкових прилавків – вісім тисяч.


З початку нинішнього року, зазначають у Державному комітеті телебачення та радіо, кількість книгарень, книжкових кіосків і прилавків у країні збільшилася більше ніж на півтисячі.


Позитивна тенденція спостерігається у Кіровоградській (+19), Волинській, Луганській та Миколаївській (+7), Житомирській і Рівненській (+5), Черкаській (+4), Київській (+3), Одеській (+1) областях.


Поменшало книгарень у Криму (-22), Херсонській (-31), Донецькій, Львівській та Хмельницькій областях (-1). Однак, натомість там зросла кількість книжкових кіосків і книжкових прилавків.


В цілому ж найкраща картина щодо збільшення книгарень є у Миколаївській (+215), Херсонській (+214), Донецькій (+25), Тернопільській і Кіровоградській (+18), Хмельницькій (+12), Житомирській (+11), Харківській та Чернігівській (+7), Івано-Франківській і Черкаській (+4), Київській та Одеській (+3), Рівненській (+8), Дніпропетровській та Закарпатській (+2) областях.


Незмінною залишається ситуація у Вінницькій, Полтавській, Сумській, Чернівецькій областях та у місті Києві.

e-max.it: your social media marketing partner