День Незалежності-2013. Фотоогляд

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

271

Цьогоріч головне свято країни область гуляла по-особливому гучно і з розмахом. У тренді були вишиванки, українська музика та кольори національного стягу. Різноманіття узорів на вишитих сорочках вражало, жовто­блакитний боді-арт дивував, а громадський транспорт, який вийшов на рейси 24 серпня у Кіровограді з прапорцями, вселяв віру, що, попри все, патріотизму нам не позичати.


Кіровоград влаштував традиційну ходу вишиванок, до якої долучилися байкери, фестиваль вареників – приготували п’ять тисяч із найрізноманітнішими начинками, медовий ярмарок і, насамкінець – зірковий виступ гурту «Брати Карамазови». 

280 

 

Олександрія теж не відставала від обласного центру. Упродовж дня городян розважали різними конкурсами, виставками і показовими виступами. А надвечір, після того, як виступили міські зірки, на сцену вийшов колектив «Lama».

Знам’янка і Світловодськ скромніше святкували День Незалежності, однак тамтешні жителі непогано відпочивали і без мега-зірок.

281

 

Голованівськ 24 серпня таки поставив два обіцяних рекорди. Господині з усього району накрутили понад 15 тисяч голубців. Для начинки обирали усе, що дозоляла фантазія і особливості смаку. На приготування пішло 600 кілограмів капусти, 150 кілограмів рису і стільки ж цибулі та моркви. Показали себе і вихованці спортивної школи, жонглюючи, гирями вагою від 8 до 16 кілограмів.

282

 

Скопіївка Добровеличківського району на День Незалежності відзначилася чи не найбільше. Туди з’їхалося найбільше зірок – Ніна Матвієнко, заслужений український академічний хор імені Верьовки, гурт «ТНМК», гурт «Nikita», Антін Мухарський і Богдан Бенюк. Ті, хто побував на святі, залишилися вражені його атмосферою.

279

e-max.it: your social media marketing partner