У жовтні очікується візит Януковича до Кіровограда

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Глава держави Віктор Янукович приїде до Кіровограда ймовірно у жовтні на всеукраїнську агропромислову виставку «АгроЕкспо-2013» та на відкриття річкового терміналу у Світловодську.

 

Про це після зустрічі з Президентом повідомив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко і доручив уже сьогодні розпочати підготовку до візиту першої особи країни.


Він також зазначив, що в ході розмови з Віктором Януковичем піднімалася тема Побузького феронікелевого комбінату. Зокрема, Андрій Ніколаєнко просив Віктора Януковича підтримати спеціальний тариф на електроенергію для заводу, адже нині існує загроза, що ПФК зупиниться, а його робітників звільнять.


Крім того, у розмові з Главою держави обговорювалося і питання створення індустріального парку в області.
– Ми хочемо, щоб він увійшов до десяти пілотних індустріальних парків, що надасть серйозного поштовху для розвитку промисловості, – сказав Ніколаєнко і додав, що нині вже є попередні домовленості з іноземними інвесторами.


Під час зустрічі з Президентом також ішлося про відновлення роботи Олександрійського буровугільного комплексу та про будівництво заводу з виробництва ядерного палива.

e-max.it: your social media marketing partner