Онул купив кіровоградський «УДАР» за піццу?

, Iрина ІВАНОВА, «КП»

 

Кіровоградська міська організація політичної партії «УДАР» провела конференцію у приміщенні на вулиці Арсенія Тарковського, 57/82 в обласному центрі та не пустила на неї журналістів і члена партії Ярослава Бєзмєнова сьогодні, 5 вересня, пишуть  Новини Кіровоградщини.


Конференція почалася о 18:00 і тривала півгодини. Близько 17:50 перед входом до приміщення зібралися журналісти місцевих ЗМІ, голова Асоціації політичних наук Дмитро Сінченко, член партії «УДАР» Ярослав Бєзмєнов та ще кілька осіб. Охоронці відмовилися пропустити їх всередину, мотивуючи це тим, що захід не є публічним та, згідно з рішенням керівництва обласної організації «УДАРу», в будівлю можуть пройти лише делегати конференції при пред’явленні відповідних мандатів.


Охоронці також відмовилися пропустити всередину Ярослава Бєзмєнова, хоча він продемонстрував своє посвідчення голови виконкому обласної організації партії «УДАР».

Водночас вони безперешкодно пропустили до приміщення розносника піцци.


О 18:30 з будівлі вийшли делегати конференції – здебільшого молодики років 20-ти на вигляд. Вони відмовилися від спілкування з журналістами й організовано рушили вулицею Тімірязєва у бік центру міста.


Згодом журналісти викликали наряд міліції та заявили про перешкоджання їхній професійній діяльності. На місце події особисто прибув начальник Кіровоградського міського відділу УМВС в області Юрій Колибєлкін.


Після прибуття начальника міськвідділу міліції до правоохоронців та журналістів вийшов голова виконкому Кіровоградського міського осередку партії Костянтин Поляков. Він заявив, що проведений захід не був публічним та заперечив звинувачення у перешкоджанні професійній діяльності журналістів. Поляков також відмовився відповісти на запитання про те, яке рішення прийняла конференція.


- Все дізнаєтеся завтра з офіційного прес-релізу, – сказав він.


Водночас Юрій Колибєлкін зазначив, що не бачить підстав не пускати представників мас-медіа всередину.


- Я не бачу підстав, щоб не пускати журналістів, – заявив начальник міськвідділу міліції. – Ми зараз зберемо пояснення у заявників та свідків і будемо приймати відповідне рішення.


Сьогодні на адресу «КП» надійшов прес-реліз, підписаний прес-службою Кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР».

 

У ньому, зокрема, говорилося: «…сьогодні, о 18 годині, в офісному приміщенні на розі вулиць Тімірязєва і Тарковського 57/82, має відбутись конференція Кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Точне місце проведення даного заходу лишається таємницею, адже досі ніхто так і не дізнався, де знаходиться новий офіс кіровоградських УДАРівців.
Підготовка до сьогоднішньої конференції розпочалася ще вчора, коли кільком працівникам міського штабу видали частину заборгованості за роботу на виборчій кампанії. В момент видачі їм представили такого собі пана Грабовського, зауваживши, що саме ця людина є тим благодійником завдяки якому вони отримують свої кревні, що його потрібно запам’ятати і саме він завтра має стати очільником кіровоградської міської організації. Нагадаємо, що Грабовський входить до так званої «групи Онула», а отже, розмови про те, що УДАР продався Онулу не безпідставні».


У прес-релізі також стверджувалося, що «конференція може відбутися з масою порушень партійного статуту».


«Нагадаємо, що досі Кіровоградською міською організацією керує Ігор Козуб, якого на попередній конференції спробували відсторонити від виконання обов’язків за те, що він почав розраховуватись із боргами перед агітаторами за вибори. Однак Козуб оскаржив даний захід і продовжує залишатись керівником міської організації. Але всі ці порушення мало турбують Анатолія Ревенка. Схоже, що він вже отримав гроші за продаж організації і зробить все можливе і неможливе, аби догодити новому спонсору», – йшлося також у прес-релізі.

e-max.it: your social media marketing partner