Голованівськ актуалізував «Центральний регіон» на сім десятків проектів

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

Не встиг керівник області дати завдання чиновникам на місцях зайнятися актуалізацією «Центрального регіону-2015», як жителі самі почали активно включатися в цей процес. У Голованівську, наприклад, громада внесла вже два десятки пропозицій по інвестиційним проектів та з півсотні до соціальних. Один із найважливіших напрямків, на думку людей, є впровадження альтернативних видів палива.

 

– З моменту створення «Центрального регіону» прийнято ряд нових програмних документів, нормативних актів, завдання яких ми повинні врахувати під час проведення актуалізації. Сьогодення вносить в цей процес об’єктивні корективи, окремі соціально важливі проблеми району знаходять своє логічне завершення, інші питання потребують більшої уваги. До того ж, Президент виступив з новими соціальними ініціативами, що також мають бути відображені і в нашій програмі розвитку, – зауважила під час засідання громадської ради начальник управління економічного розвитку Голованівської РДА Лілія Шкіндер.


Районна влада звітує: нині актуалізацію «Центрального регіону» обговорили в усіх територіальних громадах. Одразу ж приймалися рішення щодо внесення відповідних змін. Відтак у програмі з’явилося два десятки пропозицій до інвестиційних проектів та більше п’ятдесяти – до соціальних.


– Одним із таких стратегічних напрямків, якому Глава держави приділяє особливу увагу, є реалізація проектів, спрямованих на енергозбереження та впровадження альтернативних видів палива. Робота в даному напрямку йде активно, і її потрібно продовжити, щоб перевести всі заклади соціальної сфери на економні альтернативні види палива, – наголосила Лілія Шкіндер і додала: зміни необхідно внести ще до двадцяти проектів з продовженням терміну реалізації, а в деяких зі зміною фінансування. Це поточні ремонти та реконструкції дитячих садочків, шкіл і сільських клубів.

e-max.it: your social media marketing partner