Янукович приїде в Світловодськ на відкриття річкового терміналу

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Президент України Віктор Янукович може бути присутнім на відкритті річкового терміналу у Світловодську.

 

Про це із посиланням на слова керуючого справами Світловодського міськвиконкому Вадима Туманова повідомило інтернет-видання «Світловодськ», 12 вересня.

 

– Ми отримали доручення голови Кіровоградської обласної адміністрації щодо організації робочої поїздки Президента України Віктора Федоровича Януковича до Кіровоградської області. На рівні області планується його перебування. Міста Світловодськ це стосується виключно щодо урочистого відкриття річкового терміналу «Гермес-Трейдинг». Відбудеться це 3 жовтня 2013 року, – цитує видання слова Туманова.

 

Як уже повідомляла «КП», голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко нещодавно заявив, що, окрім відкриття річкового терміналу, запросив Главу держави на «АГРОЕКСПО-2013».

 

Світловодський річковий термінал – це передовий елеваторний комплекс групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдинг» загальною потужністю одноразового зберігання зернових 94тисячі тон; прийом – 5 тисяч тонн на день; обробка і сушка – 4,4 тисячі тонн на день; навантаження на залізницю – 4 тисячі тонн на день, навантаження на водний транспорт – 5 тисяч тонн на день.

 

Загальна площа підприємства – 8,9 га.

 

Кількість робочих місць – 60 осіб.

 

Генеральний проектувальник – ВАТ «ПВІ «Миколаївагропроект»». Проектувальник причалу – ЗАТ «УПВКТРТ «Укррічтранспроект»». Генеральний підрядник – ЗАТ «Кременчукнафтохімбуд-інвест».

e-max.it: your social media marketing partner