У Кіровоградській міськраді з'явилася куплена Онулом фракція

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Фракцію партії «УДАР Віталія Кличка» створено у Кіровоградській міській раді. Про це на початку засідання сесії оголосила депутат Лариса Онул, 17 вересня.

 

Згідно з оприлюдненою інформацією, до фракції увійшли члени депутатської групи «Єлисаветград»: Лариса Онул, Віталій Бєлов, Дмитро Хох, Любов Виноградова, Лариса Залєщик, Людмила Катеринич та Андрій Фомуляєв.

 

Головою фракції обрано Ларису Онул.

 

Як уже повідомляла «КП», на початку вересня Кіровоградська міська організація «УДАР» провела «підпільну» конференцію, на якій замість Ігоря Козуба головою обрали близького до Миколи Онула підприємця Сергія Горбовського. На конференцію не пустили ані журналістів, ані членів партії, котрі не мали мандатів делегатів.

 

Згодом на брифінгу Козуб назвав захід нелегітимним та заявив, що подаватиме відповідні документи до керівних органів партії.

 

Нині, згідно з даними офіційного сайту управління юстиції в Кіровоградській області, міську організацію партії «УДАР» у Кіровограді досі очолює Ігор Козуб.

 

Відтак легітимність створення фракції у міськраді, як і обрання нового голови міського осередку «УДАР», викликає чимало сумнівів.

e-max.it: your social media marketing partner