Новий керівник дендропарку не знайшов робочого місця

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

Новопризначений директор КП «Парк культури та відпочинку імені 50 років Жовтня» Олександр Кухаренко вийшовши перший день на роботу, не знайшов свого робочого місця, сьогодні 18 вересня.

 

Охорона дендропарку повідомила, що адміністративні приміщення, які знаходяться на території, належать приватній корпорації «ХХІ століття». Більше того, працівники навіть не знають, де досі знаходився кабінет звільненого учора Віталія Бєлова.

 

– Я буду зв’язуватися з колишнім керівництвом підприємства. На даний момент я прийшов на роботу, а робочого місця не знайшов, – прокоментував Олександр Кухаренко.

 

Водночас він зазначив, що свою роботу розпочне із з’ясування стану справ на підприємстві.
– Зараз у мене немає жодної інформації про те, що ми маємо на сьогоднішній день, що є на балансі та у власності комунального підприємства. Колишнє керівництво жодних документів не передавало, – сказав новий директор.

 

Нагадаємо, учора виконавчий комітет Кіровської районної у Кіровограді ради відповідно до п.8 ст.36 Кодексу законів України про працю звільнив із посади директора КП «Парк культури та відпочинку імені 50 років Жовтня» Віталія Бєлова і з 18 вересня своїм рішенням призначив нового директора комунального підприємства Олександра Кухаренка.

 

Як уже повідомляла «КП», тривалий час виконком Кіровської райради намагався отримати від Віталія Бєлова звіт про роботу підприємства за кілька років. Однак жодних документів той не надавав. Натомість він стверджував, що звернень із цього приводу з боку засновників КП не було.

 

На початку вересня голова райради Олександр Рацул налдав «КП» неспростовні докази брехні Бєлова: видання отримало копію чека про відправлення рекомендованого листа «Укрпоштою», а також копію товарно-транспортної накладної «Нової пошти».

 

Відтак, небажання Віталія Бєлова відзвітувати перед Кіровською райрадою можна розцінювати, як спробу приховати фінансові махінації з його боку.

e-max.it: your social media marketing partner