Кіровоградська «Батьківщина» підтримує позицію Президента

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Принаймні такий висновок можна зробити зі слів депутата облради від «Батьківщини» Олександра Чорноіваненка, коли той не критикував за звичкою усе, що пов’язане із чинною владою, а навпаки, підтримав ініційований Віктором Януковичем процес по реформуванню місцевого самоврядування.


В унісон із точкою зору Віктора Януковича, Олександр Чорноіваненко заявив, що повністю солідарний із необхідністю проведення реформи, адже країна на цей крок чекає давно. Зрозуміло, залишити поза увагою цю тему присутній на сесії заступник Глави Адміністрації Президента, депутат облради Сергій Ларін не міг.


– Історія нашої держави вже знає невдалі намагання провести серйозну реформу, наприклад, адміністративну. Тому Глава держави, який першим взявся саме за реформу мі-сцевого самоврядування, поставив однозначне завдання: серйозне, фахове обговорення концепції цього стратегічного для самоврядування документа. Президент хоче почути думку кожного, тому детально розписані вимоги і пропозиції щодо процесу обговорення концепції реформи, висловлення пропозицій від територій, депутатів усіх рівнів, – зазначив екс-очільник регіону.


При цьому він підкреслив, що депутатам важливо розуміти і в результаті правильно доносити до людей головну ідею реформування: це не адмінреформа.


– Треба зразу все обговорювати, готувати пропозиції, щоб потім не виникало питань і щоб ніхто не говорив, що прийняли щось не те. Президент поставив завдання зробити процес обговорення максимально широким. Обласна рада має узагальнити пропозиції. Оскільки в Адміністрації Президента я курую це питання, то просив би віднестися до процесу серйозно. На нинішній стадії це є вкрай важливо, – підсумував Сергій Ларін.

e-max.it: your social media marketing partner