Сьогодні Кіровоград встановить три рекорди

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

 

Трьома національними рекордами планується відзначити відкриття «Молодіжної лінії» у Кіровограді в рамках брендингу міста «Рухайся зі смаком», повідомила координатор проекту, директор Центру дитячої та юнацької творчості Ганна Суркова.


376– Юнаки та дівчата Кіровограда вирішили задокументувати рекорди з найбільшої кількості підтягувань на перекладині, найчисленнішого одночасного декламування вірша та встановлення найбільшого «Дерева бажань», де кожен зможе записати на символічному пластиковому сердечку свою найзаповітнішу мрію, – пояснює Ганна Суркова.


«Молодіжна лінія» стартує від кінотеатру «Портал», веде до Набережної, де знаходиться майданчик Workout, до площі перед міськвиконкомом, далі проходить по Великій Перспективній до вулиці Шевченка, повз сквер біля бібліотеки Гайдара до педагогічного університету імені Винниченка і фінішує в Ковалівскому парку.


Організатори повідомляють, що до відкриття лінії долучаться студенти навчальних закладів міста, байкери, картингісти, ролери і скейтери.

e-max.it: your social media marketing partner