Очільник області відреагував на звернення людей із Повітрянофлотської,67

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Проблемою жителів будинку по вулиці Повітрянофлотська, 67 (другий корпус) у Кіровограді, займеться куратор міста, заступник голови облдержадміністрації Олександр Чернявський. Найближчим часом він має намір зустрітися людьми. Доручення керівника регіону Андрія Ніколаєнка озвучив інший його заступник Ярослав Арсірій.

 

У позаминулому номері «КП» розповіла про біду кіровоградців, які живуть у дев’ятиповерхівці і постійно потерпають від підтоплень підвалу. Люди розповіли, що внаслідок сирості на першому поверсі по стінах лазять слимаки, з’явилися блохи, а в підвалі та деяких квартирах завелися миші та пацюки.


Мешканці будинку розповіли газеті, що зі своєю бідою зверталися куди тільки можна, але комплексно вирішити її не береться ніхто.


– Треба не лише відкачати воду, а й полагодити труби, визначитись, що робити із каналізацією... Необхідно вирішувати основні причини, щоб не було таких наслідків. Часто згадуємо часи, коли тільки-но поселилися в цей будинок. Тоді у підвалі було чисто і світло, а діти там займалися в різних секціях. А зараз, що ми маємо? – риторично запитують люди і додають, що через газету вирішили звернутися до голови обласної державної адміністрації, аби він вплинув на ситуацію і посприяв вирішенню проблеми.

 

Андрій Ніколаєнко почув.

 

e-max.it: your social media marketing partner