Фесюк: Некоректно привносити політичну складову в підписання Угоди про асоціацію з ЄС

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Комерційний директор ТОВ «Украгроком» Павло Фесюк вважає, що питання співробітництва з Митним союзом або асоціації з Євросоюзом – для України питання, яке на 90% знаходиться в площині економічній, і некоректно привносити сюди політичну складову, зокрема пов’язувати підписання Угоди про асоціацію України з ЄС з питанням Юлії Тимошенко, як це на сьогодні роблять певні політичні сили в Україні та в Європі.

 

Таку думку він озвучив у прямому ефірі в ток-шоу «МИ!» на телеканалі «Кіровоград», 26 вересня.

 

– Коли мова заходить про майбутнє держави з 45-мільйонним населенням, мають превалювати економічні категорії, а не розігруватися сумнівні політичні ігри, – переконаний Фесюк.

 

Нагадаємо, про те, що євроінтеграційні прагнення є визначальним вектором розвитку України Президент Віктор Янукович наголосив під час виступу на загальних дебатах 68-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

 

– Крізь призму сталого розвитку розглядаємо також і євроінтеграційні устремління України, які є визначальним вектором розвитку країни, – сказав Глава держави.

 

Він підкреслив, що Україна робить свій внесок у проект Великої Європи, що об’єднає інтереси та цілі розвитку країн Заходу та Сходу нашого континенту.

 

Віктор Янукович висловив переконання, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС сприятиме підвищенню добробуту громадян України.

 

–Твердо вірю, що підписання в листопаді цього року Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включно зі створенням всеохоплюючої і поглибленої зони вільної торгівлі, стане важливим інструментом підвищення добробуту громадян України, – зазначив Президент.

e-max.it: your social media marketing partner