Березкін планує збудувати оптовий сільгоспринок у Кіровограді вже наступного року

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Голова спостережної ради ПАТ «Креатив Груп» Максим Березкін зацікавився проектом із будівництва оптового ринку сільгосппродукції у Кіровограді і заявив, що вже наступного року планує його розпочати.

 

На думку бізнесмена, спорудження такого ринку принесе користь як споживачам, які отримають зниження цін, так і виробникам, що матимуть стабільне місце збуту продукції.


– Це дуже цікава інвестиційна ідея. Тому ми плануємо наступного року почати і завершити будівництво цього проекту, – сказав Максим Березкін під час зустрічі з головою облдержадміністрації Андрієм Ніколаєнком і керівниками Нижньосілезького агентства з Економічного Співробітництва Томашем Тикерком та Лешеком Янкевичем.


Власне, будівництво торговельно-логістичного об’єкту, який надавав би можливість провадити свою діяльність виробникам сільськогосподарської продукції, оптовикам-дистриб’юторам, імпортерам-дистриб’юторам, логістичним операторам та експортерам, пропонує польська сторона. Переговори з обласною владою з цього питання вже тривають понад два роки. Утім лише зараз вони перейшли у практичну площину.


– Ми активно працюємо над реалізацією ідеї із створення оптового ринку сільськогосподарської продукції. Зважаючи, що Кіровоградщина є регіоном із досить розвиненим аграрним виробництвом і має вигідне географічне розташування – створення такого ринку матиме позитивний економічний ефект, а це – нові робочі місця та надходження до місцевих бюджетів, – переконаний очільник області Андрій Ніколаєнко.


Тим часом Томаш Тикерко, голова правління Нижньосілезького агентства з Економічного Співробітництва, обіцяє, що за умови реалізації проекту, польська сторона зі свого боку готова допомагати у цьому, ділячись власним досвідом і знаннями.

e-max.it: your social media marketing partner