У Кіровограді пройде панахида за маршрутками

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

У суботу, 5 жовтня, на головній площі обласного центру відбудеться панахида за «покійними» маршрутками. Такий саркастичний захід вирішила провести кіровоградська молодь на знак повного провалу транспортної реформи.

 

«Вислови свій біль, прийди на панахиду на площу Кірова», – закликають в оголошенні організатори, яке з шаленою швидкістю поширюється інтернетом.


При цьому молоді люди пояснюють: захід – не мітинг і не протест, там не буде жодної політичної прив’язки, символіки, а тим більше агітації.


За їхніми словами, це ніщо інше як сарказм.


– Головна мета «панахиди» – донести до місцевої влади думку городян щодо транспортної реформи, а заразом і привернути увагу центральних медіа, – зазначають ініціатори заходу.


Нагадаємо, наприкінці травня у Кіровограді стартувала транспортна реформа, внаслідок якої міська влада ліквідувала значну кількість маршрутів.


Таким кроком чиновників городяни не задоволені. Упродовж півроку люди пояснюють можновладцям, що запропонована схема руху не відповідає потребам і просять внести корективи. Однак міські керманичі дослухалися лише до незначної кількості зауважень.

e-max.it: your social media marketing partner