Промисловість в області розвивається поступово, але впевнено

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

У нинішньому році, як свідчить статистика, вдалося досягти зростання реального сектора економіки за більшістю показників. Із плюсом спрацювали майже всі галузі. Відтак, ріст промислового виробництва склав 9%, повідомили в облдержадміністрації.

 

– Промисловий комплекс області має всі необхідні передумови для вдалої реалізації завдань, визначених програмою економічних реформ Глави держави «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», яка лягла в основу «Центрального регіону-2015», а також для забезпечення динамічного та сталого розвитку матеріального виробництва та, як наслідок, підвищення добробуту життя населення, – говорить заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості ОДА Володимир Тоцький.

 

За його словами, позитивна динаміка простежується з 2011 року.

 

– У 2011 році із 36 запланованих у «Центральному регіоні-2015» проектів у галузі промисловості реалізовані усі, у 2012 – 40 із 51, цьогоріч поки 11 із 36. Така тенденція не може не тішити, адже це, насамперед, нові робочі місця й відрахування до бюджетів, – конкретизує він і додає, що вже сьогодні вдалося втілити навіть ті проекти, що планувалися на 2014 і 2015 роки – таких уже сім.

 

Тим часом голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко зауважує, що роль влади у розвитку промисловості полягає насамперед у створенні умов для бізнесу.

 

– Так, ми можемо впливати на розвиток промисловості в області опосередковано. Але не треба применшувати роль влади. Наше головне завдання, яке ставить перед керівниками територій Президент, створити усі належні умови для того, щоб промисловість розвивалася і в інвесторів було бажання вкладати свої кошти у цей напрямок, – наголосив очільник регіону і нагадав, що програма «Центральний регіон-2015», яка нині проходить процес актуалізації, започаткована саме для цього.

e-max.it: your social media marketing partner