Область запускає черговий пілотний проект

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

 

Сиріт забезпечуватимуть власними міні-будинками.

 

Перший позитивний досвід партнерства батьків-вихователів у придбанні і подальшому облаштуванні будинку для своєї прийомної доньки має родина Дерев’янків із Кіровограда. Власне, голова сімейства і запропонував винести на регіональний рівень свій, уже апробований, досвід.

 

Суть проекту полягає у забезпеченні дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа міні-будинками. Безпосередню участь у зведенні такого житла за підтримки місцевої влади мають взяти батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, прийомні батьки, опікуни.

 

Роль чиновників зводитиметься до того, щоб допомогти сім’ї отримати земельну ділянку, а також в організації подальшого юридичного супроводу.

 

Наразі концепція проекту потребує детального опрацювання, але вже сьогодні керівництво регіону має амбітні цілі вийти з пропозицією реалізувати даний пілотний проект в області на державний рівень.

 

До речі, як повідомили в облдержадміністрації, очільник області Андрій Ніколаєнко вже поспілкувався з цього приводу з міністром соцполітики Наталією Королевською.

 

Сам же голова облдержадміністрації переконаний, що той позитив і реальна допомога дітям-сиротам у питанні отримання власного житла варті того, аби цікава ідея у межах регіону переросла до рівня всеукраїнської соціальної ініціативи.

 

e-max.it: your social media marketing partner