Форум «Креативне місто» переноситься

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

 

Міжнародний форум «Креативне місто», проведення якого анонсувалося на 18 жовтня, переноситься на грудень, повідомили в обласному Інформаційно-ресурсному центрі.

 

Згідно з інформацією, рішення змінити дату проведення прийнято на прохання інших регіонів.

 

– Враховуючи значимість форуму для всієї України, а разом із тим бажання багатьох регіонів узяти участь у ньому, ми, як організатори, прийняли рішення змістити дату проведення. Так склалося, що чимало областей саме у жовтні, зокрема і 18 числа, проводять свої заходи, скасувати чи перенести які набагато важче. Наприклад, той же Донбас готується до проведення у цей час Міжнародного інвестиційного саміту, а Львів, зокрема, насичений міжнародними культурними фестивалями. Прагнення цих та інших регіонів долучитися до «Креативного міста» надзвичайно велике. Саме тому ми прийняли непопулярне рішення перенести свій захід, – пояснила керівник Інформаційно-ресурсного центру Ірина Жарова.

 

За її словами, зміщення дат жодним чином не вплине в на якість майбутнього форуму. Більше того, організатори планують залучити і тих закордонних спікерів, у яких не виходило приїхати до Кіровограда у жовтні.

 

– Таким чином у нас є можливість запросити на форум і тих закордонних спікерів, які не могли приїхати раніше. Серед них є чимало визнаних практиків і цікавих теоретиків. Отже, маємо нагоду розширити кордони «Креативного міста», – повідомила Ірина Жарова.

 

e-max.it: your social media marketing partner