Кіровоградська влада закликала громадськість долучитися до моніторингу пасажирських перевезень

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Міські чиновники Кіровограда публічно запросили до моніторингу пасажирських перевезень журналістів, громадськість і депутатів. Робиться це, кажуть, задля прозорості.

 

У міськраді відрапортували, що управління розвитку транспорту та зв’язку продовжує щоденний моніторинг якості пасажирських перевезень і дотримання графіку руху громадського транспорту.

 

Аби результати таких перевірок були прозорими, перший заступник міського голови Володимир Каніщев доручив підлеглим залучити до них представників засобів масової інформації, громадських організацій та депутатів усіх рівнів. При цьому посадовець вкотре наголосив – всі пропозиції, що надходять від громадськості ретельно аналізуються, а транспортна реформа проводиться гнучко.

 

– Досвід показав, що заміна маломістких транспортних засобів на більш місткі дозволить ефективніше організувати пасажирські перевезення, розвантажити кіровоградські дороги. Сьогодні стоїть питання про заміну мікроавтобусів типу «Дельфін», що перевозять 18 пасажирів, на середньомісткі «Богдани», які здатні перевозити по 30 пасажирів, – уточнив Володимир Каніщев.

e-max.it: your social media marketing partner