Містер Сміт розвідував, чим багата Кіровоградська область

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»

 

Цього тижня до Кіровограда прибув повноважний посол Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Саймон Сміт. І хоча його візит тривав усього півдня, він устиг зустрітися з керівництвом регіону, поспілкуватися зі студентами педуніверситету і погуляти обласним центром. 

 

Попри обмежений час, Саймону Сміту вдалося подивитися історичну частину міста та послухати його історію. Каже, обласний центр справив надзвичайне враження. Він назвав його унікальним, не схожим на жодне місто у світі. Ще вразив британця Кіровоград студентами і загалом своїм потенціалом.

 

– Я знімаю перед ними (студентами педуніверситету, – ред.) капелюха, – говорить посол і пояснює, що якщо раніше, за часів його юності, у вузах більше уваги приділяли англійській граматиці, то тепер студенти вільно і з задоволенням говорять англійською, мають досвід мовної практики та активно беруть участь у спільних україно­британських проектах, зокрема, у міжнародному конкурсі ораторського мистецтва.

 

450

 

– Найбільше зацікавила інформація про корисні запаси Кіровоградського регіону та сільськогосподарське виробництво. Це важлива інформація для британських бізнесменів. Вважаю, що сільськогосподарський потенціал знаходиться на початковому етапі розвитку. За 20 років в Україні і у Кіровоградській області з’явилося багато британських інвесторів, але багато сфер ще не охоплені. Із підписанням договору про асоціацію із Європейським союзом Кіровоградщина тільки виграє, – заявив посол Великобританії і додав, що для налагодження повноцінних бізнес­стосунків Україна має зробити чимало кроків, зокрема, вдосконалити правосуддя і податкову систему.

e-max.it: your social media marketing partner