В області побільшало сімей, які потребують допомоги соцслужб

, Lena

 

Кількість сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зросла у порівнянні зі 2012 роком у 1,7 раза, повідомила заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Коваленко.

  

За словами посадовиці, торік таких сімей було 1411, а в нинішньому році за дев’ять місяців кількість родин, якими опікуються соцпрацівники, вже сягнула майже двох з половиною тисяч.

 

– Активно працюють соціальні куратори з сім'ями в Олександрійському міському, Новгородківському, Гайворонському районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Найменша кількість сімей, охоплених соціальним супроводом, у Петрівському, Новомиргородському та Ульяновському районних центрах. А це говорить про недостатню організацію роботи, – зауважила Олена Коваленко і наголосила, що системна робота соціальних служб з найуразливішими категоріями населення і своєчасна допомога проблемним сім’ям з дітьми – це саме те, що вимагає Глава держави від влади на місцях.

 

Заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підкреслила, що завдяки реалізації нових соціальних ініціатив Президента в області у даному напрямку вже вдалося досягти певних зрушень.

 

– Майже півтисячі працівників соціальних служб, які опікуються проблемними сім'ями, дітьми та молоддю, забезпечують оптимальний доступ до отримання соціальних послуг найуразливішим категоріям населення, а головне організовують раннє виявлення проблемних сімей та вчасне надання їм відповідної підтримки, аби допомогти відновити соціальні функції нормальної родини, – підсумувала посадовиця.

 

e-max.it: your social media marketing partner