Благодійна акція «Рукавичка» збирає речі для дітей

, Вікторія СЕМЕНЕНКО, спеціально для «КП»

 

У Кіровоградському районі триває благодійна акція «Рукавичка», спрямована на допомогу діткам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Організатори акції – Кіровоградський районний центр для сім’ї, дітей та молоді – закликають всіх небайдужих людей допомогти, принісши одяг та взуття, з якого вже виросли. М’які іграшки, книжки, розмальовки, конструктори, олівці та фарби – це теж приємні речі, яким зрадіють дітки із неблагополучних сімей.

 

І хоча акція стартувала ще 1 жовтня, допомогти малечі вже знайшлося чимало бажаючих. Серед них – працівники районних установ та чиновники рай адміністрації. Вони принесли одяг та іграшки.

 

Утім, зробити внесок у добру справу може кожен – «Рукавичка» триватиме до 1 березня наступного року. Речі можна приносити за адресою: Кіровоград, вулиця Кільцева, 34 а, кабінет №6.

 

– Такі акції ми проводимо вже десятий рік поспіль. Допомогти діткам, які цього потребують – це благородний вчинок з боку кожної людини, а для нас, працівників соціальної сфери, це поклик серця. Усі зібрані речі передамо в сім’ї, які їх потребують, – говорить директор Кіровоградського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Інна Жолобова і тут же закликає небайдужих долучитися до «Рукавички».

e-max.it: your social media marketing partner