Область на 4 місці по Україні по виробництву продуктів

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

Кіровоградська область займає четверте місце у загальноукраїнському рейтингу за індексом виробництва харчових продуктів.

 

Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Шевченко.

 

За його словами, нині продукція харчової промисловості займає 52,5% у загальному обсязі реалізованої промислової продукції області та спроможна повністю забезпечити внутрішні потреби регіону в продовольчих товарах.

 

– Найбільший внесок у розвиток харчової промисловості регіону вносять підприємства міст Кіровограда, Олександрії, Світловодська, Новоукраїнського та Голованівського районів, – уточнив посадовець і зауважив, що в сучасних умовах, коли Україна впритул наблизилася до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, область отримає значно ширший ринок для збуту своїх товарів.

 

– Саме таке завдання поставив перед нами і Президент Віктор Янукович, – підкреслив директор департаменту.

 

– Підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом дасть можливість вітчизняним товаровиробникам, у тому числі кіровоградським, отримати не лише кращі умови для постачання своєї продукції на європейський ринок, а й сприятиме підвищенню якості продукції, а відтак переходу на європейські стандарти її виготовлення – пояснив Сергій Шевченко, підкресливши, що в області уже є переробні підприємства харчової галузі, які випускають продукцію за сучасними стандартами якості.

e-max.it: your social media marketing partner