У кіровоградському готелі для собак за добу просять півсотні

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

Собачий готель працює на базі іподрому в обласному центрі. Саме туди можна тимчасово прилаштувати домашнього улюбленця. Поки що він розрахований на десятьох чотирилапих мешканців, але найближчим часом його планують розширити.

 

Наразі у готелі приймають собак великих порід, оскільки вольєри розташовані на вулиці. Керівник обласного клубу собаківництва «Еліта кінологія» Вікторія Вічирко каже, тварин, як правило, господарі залишають на час відпустки або відрядження.

 

– На даний момент у нас проживає декілька тварин. Перш ніж до нас потрапити, вони проходять суворий ветконтроль. Крім того, у тварин мають бути усі щеплення, вони повинні бути без бліх та кліщів, мати здоровий вигляд і, звісно, адекватний характер. Бувають собаки з важким характером, однак  наш кінолог знаходить з ними спільну мову, – запевняє власниця готелю. За її словами, гуляють з тваринами достатньо, а годують їх двічі на день. Також із собаками займається кінолог. Доба перебування в зооготелі обходиться господареві у 50 гривень.

 

– Ми працюємо ще з минулого року. Поступово робимо все там краще  і плануємо ще добудовувати ряд приміщень. Поки що готель розрахований на тих собак, які можуть перебувати у вуличних вольєрах. Зараз приміщення для маленьких песиків ще немає. Однак люди передають нам і хаскі, і шарпеїв, і боксерів... Господарі, які вже залишали у нас своїх тварин, звертаються ще. Їм подобається, – каже кінолог і наголошує, що безпритульних тварин вуготель не приймають.

 

508

e-max.it: your social media marketing partner