У Голованівському районі люди мріють про дороги, газ та воду

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

 

У Голованівському районі стартував збір пропозицій у рамках актуалізації програми «Центральний регіон-2015». Серед основних побажань жителів – ремонт доріг, освітлення і водопостачання.

 

Людмила Шкодовська безпосередньо спілкується з жителями Голованівська і пояснює їм, навіщо вносити свої пропозиції до програми. Каже, люди охоче вказують владі на те, що потрібно зробити.

 

– Ми розповідаємо, що усе робиться задля покращення життя, що влада хоче щось зробити, але для цього потрібно конкретизувати свої бажання. За сьогодні ми зібрали вже понад сотню звернень, і це тільки по Голованівську, – говорить активістка.

 

Найчастіше люди звертають увагу влади на дороги, освітлення, газифікацію, проведення водогону, а також на необхідність придбання нової карети швидкої для сільських амбулаторій.

 

Тим часом очільник району Олександр Яровий звітує, що всі зобов’язання, взяті владою на себе і внесені до програми «Центральний регіон-2015», вже виконані. Тому, пояснює, і виникла ідея актуалізувати її.

 

– Ми були першими, хто підняв це питання. Потрібно було вносити зміни в нашу програму розвитку, деякі об’єкти втратили свою актуальність. Наприклад, в кількох селах, у яких проживає по кілька десятків жителів, виносилися питання про ремонт Будинків культури на півмільйона гривень. Це нераціонально, тому такі об’єкти стали непривабливими для виконання. Вважаю, що програму «Центральний регіон» потрібно оновлювати кожні два роки. Раніше були одні актуальні проблеми, а через рік з’явилися нові ідеї та напрацювання. Спочатку були питання про відновлення дитсадків, шкіл, а сьогодні постають проблеми щодо автобусного сполучення, поновлення сільських амбулаторій. Ми маємо рухатися далі, на місці стояти нам не можна, – зазначив голова райдержадміністрації.

 

Водночас Олександр Яровий розповів про перебіг кампанії зі збору нових пропозицій від жителів району. Говорить, збір заявок проходить доволі активно.

 

– Якщо у селі мешкає близько півтисячі чоловік і до мобільної групи звернулося 100-120, то я вважаю це достойним результатом. Селяни цікавляться життям району, переймаються тим, що тут відбувається, дають накази владі. За нами тепер виконання цих планів, – підсумував Олександр Яровий.

e-max.it: your social media marketing partner