«Поплавок» у Кіровограді закривати не будуть

, Олена НЕСЕН, фото Валерія ЛЕБЕДИКА, «КП»

516

 

Поява біл-борда із оголошенням про продаж приміщення, де нині знаходиться кіровоградська філія Київського національного університету культури і мистецтв (інститут Поплавського) спричинила підозри, чи часом не збирається співочий ректор закрити своє дітище  на малій батьківщині. Аби з’ясувати наміри керівництва вишу, «КП» звернулася за коментарем до його ректора.

 

Однак Михайло Поплавський на розмову часу не знайшов. Переадресував на одного зі своїх помічників, а той на іншого помічника і так далі. Минуло два тижні, поки «КП» вдалося отримати адекватну відповідь. Зрештою, все повернулося на круги своя і давати коментар довелося керівникові кіровоградської філії Віталію Дмитруку, якому телефонували з самого початку, але не додзвонилися.

 

Віталій Дмитрук одразу заявив, що закриття вишу – чутки. Каже, мова йде про продаж лише одного з приміщень закладу.

 

– Ми просто плануємо продати одне з приміщень. Наша  філія розрахована на дві з половиною тисячі студентів, але такої кількості ми не набираємо, – пояснює керівник і зазначає: виш нікуди переїжджати не буде.

 

– У нас є три приміщення. Одне з них – маленький адмінкорпус, який можна вивести з експлуатації взагалі без втрат, адже ми маємо новий величезний корпус, – додає керівник філії. – Зараз вирішується, чи приміщення буде здаватися в оренду, чи, можливо, буде продано. Як воно буде, сказати не можу, але про закриття філії питання взагалі не стоїть.

e-max.it: your social media marketing partner