Вірієнка таки замінили на Лебедєва

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

539Як і писала «КП», начальником Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області став Олександр Лебедєв. У п’ятницю, 1 листопада, він уже офіційно приступив до роботи.

 

 

Нового обласного податківця представив заступник Міністра доходів і зборів України Андрій Ігнатов. Столичний посадовець дав настанови кіровоградському і наголосив на його основних завданнях.

 

– Діяльність Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області має створювати сприятливі умови для бізнесу та залучення інвестицій. Це сприятиме економічному розвитку регіону, – зазначив Андрій Ігнатов і додав, що податкова має працювати також над удосконаленням сервісних функцій, боротися з корупцією та «тіньовим» сектором економіки.

 

Сам Олександр Лебедєв подякував за довіру і запевнив: очолюване відомство тісно співпрацюватиме з іншими контролюючими органами та здійснюватиме обмін інформацією.

 

– Колектив має потенціал, необхідний для виконання завдань, поставлених міністерством по наповненню бюджетів усіх рівнів. Націлюю керівний склад управління та начальників державних податкових інспекцій на більш професійний підхід для реалізації пріоритетних напрямків роботи, – сказав новопризначений.

 

Натомість «КП» сподівається, що теперішній очільник податкової, на відміну від свого попередника, таки відреагує на інформацію, опубліковану в газеті, про фінансові потоки і сплату податків підприємствами, що належать родині Онулів.

 

Нагадаємо, кілька тижнів тому на адресу редакції надійшов лист, відправник якого Наталія Рибак надала дані про діяльність корпорації «ХХІ століття», ТОВ «ХХІвік», ТОВ «АПК «Ніка» і ТОВ «Будекспорт». У цьому ж листі містилися відомості про засновників названих підприємств – Миколу і Ларису Онулів.

 

e-max.it: your social media marketing partner