«Центральний регіон-2015»: Світловодському району – трійка

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»

 

 

Звітувати про зроблене і ділитися планами на найближчі два роки дійшла черга до Світловодського району. Попри всі плюси і мінуси, очільник області поставив тамтешнім управлінцям за роботу трійку і то з багатьма зауваженнями.

 

– Як себе район взагалі позиціонує крізь призму державної програми актуалізації економіки на 2013-2014 роки? Практично ніяк! Не можна ефективно управляти процесом, сподіваючись на той же «ВК і К» та ще на пару господарств. Цього замало, щоб економіка гарантувала стабільний розвиток району. У бюджетному просторі ви теж скоріше – аутсайдери. А як же нові робочі місця, зростання заробітної плати і системний розвиток соціальної сфери?!

Район з порівняно великою територією і малочисельним складом населення. Тобто вільних площ – табунами ганяй. А серйозних проектів щодо їхнього освоєння чи реанімації зупинених підприємств, розвитку сільських територій – практично жодного, – заявив Андрій Ніколаєнко.

 

Керівник регіону каже, що добре, коли в районі розвивається тваринництво, а соціальна сфера – у полі зору влади, однак цього замало.

 

– Ви ж – у золотому місці, біля води! Мені розповідали, зокрема, який раніше тут був  рибгосп. А чому зараз цей напрямок не розвивати масштабно? – дивується він.

 

І хоча Ніколаєнко сподівався почути не просто звіт про те, що в районі зроблено чи планується зробити, а алгоритм подальшої роботи тамтешнього керівництва, формулу ефективного управління територією, його очікування не виправдалися. Відтак район отримав трійку і масу завдань, як виправляти невтішну ситуацію.

 

e-max.it: your social media marketing partner