Ніколаєнко попередив – інвесторам зелене світло

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

 

Очільник області Андрій Ніколаєнко попередив голів райдержадміністрацій про відповідальність за перешкоджання інвесторам.

 

– За найменших перешкод будь-якому інвестору в селі чи районі – реакція з боку обласної влади не забариться, – заявив Андрій Ніколаєнко вчора на апаратній нараді і нагадав, що інвестиції – це головний акцент програми «Центральний регіон-2015», це розвиток території і це нові робочі місця.

 

– Ми маємо напрацювати пріоритети інвестиційної політики, що базуватиметься на засадах ефективного управління. Ми шукаємо і виховуємо нових ефективних менеджерів, які мають швидко реагувати на виклики часу та потреби людей, – пояснює нову економічну політику керівник області.

 

Процес актуалізації програми «Центральний регіон-2015» Андрій Ніколаєнко вважає доречним і своєчасним. Наголошує, за три роки втілення програми з’явилася низка нових завдань Глави держави, нові соціальні ініціативи, які мають бути відображені і в головній програмі області.

 

– Крім цього, Кіровоградщина затвердила свою стратегію розвитку до 2020 року, завдання якої повинні кореспондуватися з пріоритетами «Центрального регіону-2015». Всі ці позиції враховувались під час актуалізації програми в першу чергу, – зауважує він і нагадує, що протягом трьох років за час дії головної програми області на її карті з’явилися нові сучасні підприємства, відкрито потужний Світловодський річковий термінал, сучасні елеватори, овочесховища, тваринницькі комплекси, збудовано сонячні електростанції і відкрито понад три десятки підприємств з виробництва пілетів.

 

– Розпочато будівництво заводу з виробництва ядерного палива. Вперше за останні роки в області спостерігається тенденція до нарощування поголів’я великої рогатої худоби. За показниками оцінки діяльності у сфері економічного розвитку за індексом промислового виробництва область має стабільну позитивну динаміку і наразі посідає п’яте місце у державі, – підкреслює керівник регіону.

 

– Зроблено багато, але цього недостатньо! І ми маємо не сидіти і не чекати інвестора, а вести активну роботу з його залучення на територію області та створення умов для успішної роботи підприємств, які вкладатимуть кошти у розвиток виробництва. Адже це – майбутнє Кіровоградщини, так само, як і діти, до потреб яких має бути підвищена увага, як на рівні області, так і на рівні міст та районів. І включитись у цей процес повинні всі без винятку – від органів влади із органами місцевого самоврядування до представників громадськості, – додав Ніколаєнко.

 

e-max.it: your social media marketing partner