У кіровоградській поліклініці запрацював мамограф

, Олена НЕСЕН, «КП»

 

 

Новий мамографічний цифровий комплекс відтепер готовий для користування у «Поліклінічному об'єднанні міста Кіровограда». Апарат придбаний ще минулого року за рахунок державного бюджету. Однак в експлуатацію його ввели лише на днях.

 

 

– Для вчасного виявлення захворювань молочних залоз, мамографічне обстеження повинна пройти кожна жінка, віком старше 40 років. А таких у Кіровограді майже сімдесят тисяч,  – зазначила у коментарі «КП» начальник управління охорони здоров’я міськвиконкому Оксана Макарук.

 

Чиновниця пояснила, для обстеження жінці необхідно звернутися до лікаря-хірурга мамологічного кабінету за місцем проживання.

 

– Після огляду у разі потреби медик направить пацієнтку на мамографічне обстеження та розповість, як до нього слід підготуватися, – сказала Макарук.

 

Самі ж мамологічні кабінети є у поліклінічному відділенні комунального закладу «Центральна міська лікарня міста Кіровограда» та поліклінічних відділеннях №1, №2, №4 та №5 комунального закладу «Поліклінічне об’єднання міста Кіровограда».

 

e-max.it: your social media marketing partner