Головлікар центральної лікарні Кіровограда написав заяву

, Оксана КОСАРЄВА, "КП"

 

Головний лікар Кіровоградської центральної міської лікарні Валерій Голіков написав заяву на звільнення із займаної посади.

 

Очільник обласного центру Олександр Саінсус повідомив, що Валерій Голіков переводиться на іншу посаду (завідувача поліклініки), а на його місце призначено нового керівника. Це сталося після того, як у центральній міській лікарні відбулася перевірка, члени якої встановили ряд порушень у діяльності медзакладу.
- Зокрема, не було своєчасно проведено ліцензування закладу, також через те, що не були оформлені необхідні документи на отримане медичне обладнання (для гемодіалізу), його неможливо ввести в експлуатацію, зафіксовані в лікарні й факти порушення трудової дисципліни, - повідомила керівник спеціальної комісії Олена Костенко, що здійснювала перевірку.
Разом із тим, комісія визнала роботу центральної міської лікарні по окремих напрямках недостатньою та рекомендувала головному лікарю розробити заходи з усунення встановлених недоліків.
Нагадаємо, раніше надходили скарги від мешканців Кіровограда стосовно лікарні. Тоді міський голова Олександр Саінсус підписав розпорядження про створення комісії. Її члени мали дослідити, чи були в діяльності адміністрації лікарні порушення, на які, власне, скаржилися люди.

e-max.it: your social media marketing partner