Тарута закликав підтримати Тимошенко ще в першому турі

,

06987Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 кандидата на пост Президента України від партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. За словами Сергія Тарути, це важливе політичне рішення він прийняв для створення потужної альтернативи чинному Президенту.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко підписали відповідний Меморандум про взаємодію. Вони відзначили, що усвідомлюють особисту відповідальність за долю українського народу і розуміють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об'єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивного суспільства.

Кандидати взяли на себе зобов'язання:

- припинити кровопролиття в Донбасі і об'єднати країну від Сходу до Заходу;
- підготувати і прийняти нову Народну конституцію України;
- імплементувати програмні напрацювання, викладені в Новій економічній стратегії і Доктрині збалансованого розвитку «Україна-2030»;
- реалізувати Новий курс України.

Партія «Основа» як суб'єкт висування Сергія Тарути кандидатом в президенти підтримала таке рішення свого лідера.

 

06985- Наша політична сила виходила з того, що на сьогодні Юлія Тимошенко має найбільші шанси на перемогу серед прогресивних проукраїнських політиків. Але перемога на виборах можлива тільки при консолідації всіх здорових політичних сил і створенні потужної альтернативи кандидату-самовисуванцю, який представляє корумповану і злодійкувату владу, - зазначив глава партії Андрій Ніколаєнко і додав. - Справа честі для партії «Основа» - докласти максимальних зусиль до об'єднання всіх прогресивних сил українського суспільства і політикуму. Щоб на президентських і парламентських виборах в 2019 році перемогли порядні й патріотичні професіонали з високою репутацією і чіткою стратегією повернення світу і розвитку економіки України.

Як вважає лідер партії «Основа» Сергій Тарута, вибори 31 березня - це останній шанс зберегти Україну як суверенну державу, останній шанс побудувати успішну країну. Сьогодні всім проукраїнським політикам треба об'єднатися, щоб створити потужну альтернативу кандидату-самовисуванцю від влади.

Після розслідувань про корупцію в «Укроборонпромі» стало остаточно ясно, що ця влада заробляє на війні, займається мародерством. На ці криваві гроші вони купують голоси, використовують адмінресурс, СБУ, силовиків, щоб за будь-яку ціну залишитися при владі. Вони хочуть ще п’ять років війни, щоб заробляти ще п’ять років, а ми хочемо миру, народ хоче миру, Донбас хоче миру!

Найстрашніше - Порошенко готовий розв'язати активні бої на фронті, аби отримати рейтинги. Він не зупиниться ні перед чим.

Якщо народ пустить Порошенка до другого туру - це означатиме війну, на виборчих дільницях, де він буде використовувати адмінресурс, на площах, де почнеться новий Майдан, і на Донбасі, де Порошенко - президент війни - буде заробляти собі рейтинг на крові наших солдатів і мирних жителів.

Сергій Тарута впевнений: сьогодні в політиці та управлінні державою потрібні здоровий глузд, компетентність і патріотизм. На президентських і парламентських виборах у 2019 році повинні перемогти порядні й патріотичні професіонали з високою репутацією, з чіткою стратегією повернення миру і розвитку економіки України.

Сергій Тарута окремо звернувся до виборців південного сходу країни. До тих, хто збирається голосувати за так званих «кандидатів південного сходу».

 

- Я поважаю ваш вибір, але я знаю, що ви хочете зупинити Порошенка так само, як цього хочу я. Тому я закликаю вас не розпорошувати голоси, а проголосувати в першому турі за Юлію Тимошенко, - заявив Сергій Тарута.

 

текст: Михайло Ярошенко

фото: прес-служба партії «Основа».

e-max.it: your social media marketing partner