Малюк зі Знам’янського району потребує допомоги, щоб почути маму

, Олена Сідорова

02905Даніїл Калько із села Суботці Знам’янського району потребує допомоги небайдужих. Хлопчику немає ще й року, а в нього вже діагноз – двостороння сенсоневральна глухота четвертого ступеня. Це означає, що малюк нічого не чує, не відтворює звуків і слів, бо не може їх почути, а тому зовсім не розмовляє, розповіла «КП» його мама – Ірина Калько.

Допомогти Даніїлу може кохлеарна імплантація – вживлення хірургами у вушко електронного пристрою, що з’єднується зі звуковим процесором, прилаштованим зовні до вушної раковини. Поки Дані встановили в одне вушко спеціально підібраний навушник, з яким він має хоч трохи почути. Операція потребує великих коштів.

– Точний діагноз поставили лікарі Київського інституту отоларингології. Даня не чує, не говорить, і тому відстає за розвитком від своїх однолітків. Медики попередили, якщо до чотирьох років не зробити операцію, він не розмовлятиме. Ми стали на державну програму, але там велика черга і нерегулярне фінансування. Вирішили не чекати, а діяти зараз. Операція коштує близько 30 тисяч євро. Для нашої родини це дуже велика сума, тому звертаємося і надіємося на допомогу небайдужих людей, – каже Ірина.

Детальна інформація за телефонами: (097) 613-13-74 або (099) 107-55-10 (Ірина, мама).

Допомогти можна, перерахувавши кошти на картку «Приватбанку»: 5168 7426 0060 8834 або «Ощадбанку»: 5167 4900 0062 4891 (Калько Ірина Андріївна).

 

фото: надане родиною

e-max.it: your social media marketing partner