Хлопцю із Кропивницького потрібні гроші на термінову операцію, щоб не втратити ногу

,

9943Про кропивничанина Вінсента-Еммануеля Овіаве «КП» розповідала уже не раз. Два роки тому тоді ще шістнадцятирічний хлопець отримав відкритий перелом ноги внаслідок аварії, яка сталася у середмісті обласного центру. Залізний стовп, у який врізалася автівка, перебив підліткові ногу. Вінсенту зробили п’ять операцій і ногу вдалося врятувати, проте повноцінно відновити здоров’я він не зміг. Нині стан колінного суглоба настільки погіршився, що постало питання взагалі про збереження кінцівки. Столичні хірурги наполягають на негайній операції, на яку потрібно більше 50 тисяч гривень, розповіла «КП» бабуся хлопця Наталія Козенко.

Два роки тому Вінсент переходив перехрестя у центрі Кропивницького, коли автівка влетіла у залізний стовп і той розтрощив йому ногу. Він отримав відкритий перелом гомілковостопного суглобу і забій коліна. Переніс п’ять операцій і ногу врятували. У 2017 році у Києві йому оперували коліно, повитягували уламки кісток, які залишалися, — нагадує про резонансну аварію Наталія Козенко і додає, після неї внук так і не зміг відновитися і йому призначили інвалідність.
Бабуся каже, Вінсент таки вступив до вишу і закінчив навідмінно перший курс. Увесь цей час він ходить у спеціальному бандажі, який підтримує колінний суглоб.
Прийшов час перекомісії інвалідності і Вінсента скерували на консультацію у столичний інститут травматології й ортопедії. Фахівці оглянули ногу і повідомили невтішну новину: зв’язки на межі розриву, хрящ майже зруйнований —  необхідна термінова операція, без якої внук ногу може втратити взагалі, — каже бабуся.
Операція коштуватиме 51 тисячу гривень, але таких грошей у родини немає. Хлопця Наталія Козенко виховує самотужки, тож зібрати таку суму з пенсії вона не в змозі. Жінка благає про допомогу усіх небайдужих.

Допомогти можна, перерахувавши гроші на карту Приватбанку: 5168 7573 6854 0862 (Овіаве Вінсент-Еммануель Тіматі)
Довідки за телефоном: (050) 717-19-84 (Наталія Дмитрівна, бабуся)
e-max.it: your social media marketing partner