19-річний хлопець із Помічної потребує грошей на боротьбу з раком

,

10050Хвороба увірвалася у життя 19-річного Андрія Сохіна з Помічної Добровеличківського району дуже раптово і несподівано. Ще два місяці тому хлопець навчався в Одесі, а нині бореться із раком кишківника. Батьки Андрія виховують четверо дітей і благають усіх небайдужих допомогти грошима їхньому синові для боротьби з недугом.


– Андрій поїхав в Одесу на навчання і два місяці тому йому стало там зле. Звернувся до одеських медиків, пройшов обстеження і там виявили онкологію. Одразу приїхав у Кіровоградський онкодиспансер, а там приголомшили діагнозом – канцероматоз черевної порожнини четвертої стадії. Сина зразу лікували, а тиждень тому прооперували, видалили частину кишківника і вивели кишку з черевної порожнини назовні, – розповідає батько Олександр Сохін.


Батьки Андрія виховують четверо дітей, а в родині працює лише батько, тож просять усіх небайдужих допомогти синові грошима на подальше лікування.


– На операцію витратили майже тридцять тисяч гривень, скільки ще треба грошей на лікування і скільки воно триватиме ми навіть не знаємо. Благаємо усіх небайдужих про допомогу, щоб врятувати життя сина, – звертається батько і сподівається на людську підтримку.


Допомогти можна, перерахувавши кошти на карту Приватбанку: 4149 4390 1806 3671 (Сохіна Марина Олександрівна, сестра)
Довідки за телефоном: (096) 272-39-74 (мама Олена)

Текст: Любов Попович
Фото: надане родиною

e-max.it: your social media marketing partner