Дворічному хлопчику з Кропивницького потрібно 120 тисяч гривень на операцію на ніжці

,

10092Кропивничанин Герман Білан народився здоровим, проте за місяць лікарі діагностували у нього краніостеноз (раннє зростання кісток черепа). Дитину прооперували, але під час операції сталося непоправне – через коротке замикання коогулятора праву ніжку вразило струмом, хлопчик отримав опік третього ступеня м’яких тканин і кістки. За два з половиною роки він переніс уже сім операцій, але вкрай необхідна ще одна – вживлення імпланту в кістку ноги, аби та не викривлялася. Операція і подальша реабілітація коштує 120 тисяч гривень. Родина витратила на лікування сина вже всі заощадження і благає усіх небайдужих про фінансову допомогу.


– Коли Герману виповнився місяць від народження, йому діагностували краніостеноз - раннє зростання кісток черепа. Під час операції сталося замикання коогулятора заземлення, його праву ніжку вразило струмом, згоріли м’які тканини і півтора сантиметра кістки. З того часу він переніс уже сім операцій. У тому числі й кросс-пластику. Це коли обидві ніжки з’єднують, щоб шкірою здорової кінцівки накрити рану на враженій нозі, щоб вона заживала, бо організм відторгає інші імпланти. 21 день він був загіпсований, – розповідає мама хлопчика Аліна Шишкіна і додає, тоді, на щастя, це допомогло заживити рану на ніжці сина, хоч і лишилися великі рубці на шкірі.


Нині Герман ходить, але ніжка його викривляється, бо вражена частина кістки не росте, а здорова розвивається нормально.


– Аби кінцівка могла розвиватися нормально, потрібно робити операцію із вживлення імплантат в уражену частину кістки (апаратне подовження). Операцію погодилися зробити у Львівському охматдиті. Але на неї і подальшу реабілітацію потрібно 120 тисяч гривень, – каже мама Германа і бідкається, адже таких коштів у родини немає.


Батьки Германа дуже сподіваються на підтримку небайдужих і благають допомогти їхньому сину стати на здорові ніжки.


Допомогти можна, перерахувавши кошти на карту Приватбанку: 4731 2191 0439 6852.


Довідки за телефоном: (066) 507-50-66 (бабуся Олена Валеріївна).

текст: Любов Попович
фото: надане родиною

10093

e-max.it: your social media marketing partner