Кропивничанин закликає допомогти купити сети для тромбоконцентрату онкохворим діткам

, КП

10591Житель обласного центру Олексій Плаксій звертається до небайдужих допомогти зібрати кошти на набори для забору клітин крові. Комплекти вже забронювали, тепер потрібно якомога швидше зібрати гроші, щоб їх викупити. Для цього треба понад 40 тисяч гривень.

– У моєї доньки рак. Я бачу з чим зіштовхуються батьки онкохворих дітей та лікарі у відділенні гематології дитячої обласної лікарні. Часто діткам потрібно робити переливання крові або ж вливання тромбоконцентрату. Це дуже складна і довга процедура – у донора за допомогою спеціальної системи відбирають кров, із неї беруть дозволену норму тромбоцитів, кров вливають знову донору. Тромбоцити зберігають у спеціальному шейкері, а потім вливають діткам. Але зараз є велика проблема – у відділенні лишилося лише кілька таких систем для відбору тромбоцитів. Я готовий самостійно купити одну-дві системи. Але якщо ще хтось долучиться, гуртом можна більше закупити таких наборів, більше допомогти діткам, – каже Олексій Плаксій.

Допомогти у зборі коштів погодився міжнародний благодійний фонд «Янгол життя».

10590– Один комплект коштує 6720 гривень. Ми забронювали шість таких, загальна вартість 40 тисяч 320 гривень. У кожної дитини рано чи пізно після хіміотерапії погіршуються аналізи, кількість тромбоцитів у крові стає критично низькою. Це може призвести до кровотечі. Вона може бути дуже стрімка, дитина може померти за кілька годин від втрати крові. Щоб не допустити таких ситуацій, роблять вливання тромбоконцентрату. Тромбоцити у шейкері зберігаються протягом шести днів. Тієї дози вистачить, щоб двічі зробити вливання одній дитині або врятувати два дитячі життя. Для мене особисто найстрашніше, коли у діток різко падають показники тромбоцитів – це дуже небезпечно. Зараз сети для тромбоконцентрату використовуватимуться лише в екстрених ситуаціях, коли починаються серйозні кровотечі. Для того, щоб упередити їх, робити вливання тромбоконцентрату зараз немає можливості. Лікарі намагаються упередити всіма іншими можливими методами. Тому ті набори треба придбати якомога швидше, – каже директорка Міжнародного благодійного фонду «Янгол життя» Наталія Селецька.

Допомогти можна, перераху­вавши гроші на реквізити Міжнародного благодійного фонду «Янгол життя»: ПАТ КБ «Приватбанк, р/р 383235830000026006052917335, ЄДРПОУ 40707580, МФО 323583.

У призначенні платежу вказати «для придбання сетів для тромбоконцентрату»
e-max.it: your social media marketing partner