#де_зебра: У Кіровограді почали оновлювати дорожню розмітку

,

5435На вулицях і перехрестях обласного центру почали оновлювати дорожню розмітку, повідомляють у міськраді.

За словами начальника головного управління житлово-комунального господарства Олександра Хачатуряна, дорожню розмітку в обласному центрі нанесли на дорожньому покритті починаючи з проспекту Винниченка, через площу Богдана Хмельницького і біля центрального ринку. Пішохідні переходи нанесли і біля дитячої обласної лікарні.

На перехрестях, де відновлена розмітка, комунальні служби, у разі потреби, поновлювали відповідні дорожні знаки. А вздовж вулиць Пацаєва, Коваленка та Попова довелося відновлювати пошкоджені стійки дорожніх знаків. На початку серпня увімкнуть і встановлений світлофор на розі вулиць Павленка та Краснокутського.

З 19 липня почнеться робота з нанесення дорожньої розмітки по вулицях Чміленка та Дворцовій. Наступні на черзі – перехрестя на Студентському бульварі.

Нагадаємо, на початку липня колектив газети замість міської влади намалював крейдою два пішохідних переходи по вулиці Тараса Карпи (Тімірязєва) прямо перед міською радою. Таким чином медійники вимагали у міської влади звернути увагу на відсутність дорожньої розмітки, у першу чергу пішохідних переходів, і виправити становище.

Флешмоб медійників активно підтримали кіровоградці, публікуючи фото відсутніх «зебр» на своїх сторінках у соцмережах.

До 1 вересня комунальні служби пообіцяли нанести розмітку біля всіх шкіл міста.
e-max.it: your social media marketing partner