Скоро Катруся, яку знайшли на трасі під Києвом, піде у дитячий садок

, Оксана КОСАРЄВА, «КП»

524

Як уже повідомляла «КП», батько дитини Євген Коржук живе у селі Вільхове Ульяновського району. Після того, як Катрусю знайшли на трасі під Києвом і про її історію розповіли ледь не всі центральні медіа, батько, побачивши доньку по телевізору, вирішив забрати її додому. Нині дворічна Катя живе з ним і своєю бабусею. Утім, як – перевіряли чиновники Ульяновської райдержадміністрації та соціальні працівники.

 

– За результатами обстеження та за особистою заявою Євгена Коржука, його сім’ю взято під соціальний супровід, як таку, що опинилась у складних життєвих обставинах, – повідомивдиректор Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сергій Давидяк.

 

За його словами, за сім’єю Коржуків нині закріпили спеціаліста Ульяновського районного центру соцслужб. Посадовець каже, що з родиною укладено договір про здійснення соціального супроводу упродовж шести місяців.

 

– Також погоджено план соціального супроводу цієї сім’ї, що передбачає сприяння влаштуванню дитини у дитячий садок, переоформлення соціальних виплат на дитину на ім'я батька, створення належних житлово­побутових умов для виховання й розвитку Катрусі, – уточнив Сергій Давидяк.

 

Нагадаємо, кілька тижнів тому Катрусю легко одягнену, голодну та немиту знайшов на трасі безхатько. Він обігрів дитину, помив і відвів до придорожнього кафе, де попросив її погодувати і повідомити в міліцію про знайдену дівчинку. Згодом з’ясувалося, що Катю на трасі покинула мама. Вона працює повією і, судячи з усього, міняти спосіб життя наміру не має. До повернення додому дівчинку тимчасово влаштували до будинку дитини у місті Боярка Київської області.

 

 

e-max.it: your social media marketing partner