Дитяче крісло для маленьких пасажирів

,

334

Під час травневих свят в Кіровоградській області сталося три жахливі аварії, в яких двое немовлят загинули та ще троє дітей з важкими травмами потрапили до лікарень. В обох випадках автівки не були обладнані дитячими кріслами, батьки тримали дітей на руках.. Таких тяжких наслідків можна було уникнути, якби дорослі заздалегідь подбали про безпеку малих пасажирів.

 

За словами Олексія Березневича, начальника УДАІ в Кіровоградській області, лише 10 відсотків водіїв подбали про правильне перевезення дітей у своїх транспортних засобах. Щодня інспектори Державтоінспекції націлюють водіїв на безпечне перевезення дітей: вони мають бути пристебнуті ременями безпеки, або ж у транспортному засобі має бути встановлене спеціальне дитяче крісло.
Проте ці поради більшість водіїв не сприймають серйозно. Інспектори стверджують, що дітей возять хто де хоче -мало не на руках у водія. Свою легковажність батьки пояснюють тим, що дитячі автомобільні крісла коштують дуже дорого і не кожен може собі дозволити таку покупку. Але ж хіба можна нехтувати життям і здоров'ям рідної дитини?
Лікарі, які працюють у травматологічних відділеннях дитячих лікарень, досить часто переконуються, що автомобільні крісла-дуже потрібна річ. В багатьох випадках саме крісло допомагає дитині залишитися цілою і неушкодже-ною. Без спеціальних пристроїв для перевезення діти отримують дуже тяжкі травми: переломи черепа і хребта, переломи нижніх і верхніх кінцівок, пошкодження внутрішніх органів та струс мозку. Багато дітей отримують тяжкі травми, несумісні з життям.
Варто також відкидати помилкові уявлення батьків, що тримати дитинуна руках- надійніше. Хоч би як пильнувала мама за дорогою, під час аварії маля вона не втримає. Ще й притисне власною вагою.
Державтоінспекція області звертається до водіїв з проханням. У школах розпочнуться канікули, та й сезон літніх відпусток не за горами. Будьте уважними та обережними за кермом, відповідально ставтеся до перевезення малечі у транспортному засобі. Перевозячи маленьких пасажирів, дотримуйтесь Правил дорожнього руху і не забувайте про те, що дитина, перебуваючи в автомобілі, потребує додаткового захисту. Потурбуйтеся про персональне автомобільне крісло для вашої дитини, не наражайте її життя і здоров'я на небезпеку.

e-max.it: your social media marketing partner