Правоохоронці повернули вкрадені шахраями 20 тисяч, зібрані на порятунок дитини

,

01118Оперуповноважені кримінальної поліції Кіровоградського міськвідділу повернули 20 тисяч гривень, які шахраї видурили у мами важкохворої шестимісячної Юлії Плахотнік. Цю інформацію підтвердив і батько дитини Володимир.

– Гроші повернули вчора ввечері на картку, яку дружина відкрила після блокування тої, з якої шахраї зняли гроші. Дружина з донькою вже тиждень у Санкт-Петербурзі у лікарні. Там дитину поки обстежують, – уточнив батько дівчинки Володимир.


– У рамках оперативно-розшукових дій разом із капітаном Денисом Лобіковим нам удалося встановити осіб, причетних до шахрайства, і повернути кошти на рахунок батьків дитини, яка потребує порятунку. У повному обсязі. Слідство триває, – повідомив «КП» оперуповноважений кримінальної поліції міського відділу, майор Ігор Шарій.


– На моїй пам’яті ще жодного разу не вдавалося повернути кошти, – коментує волонтер міжнародного благодійного фонду «Янгол життя» Наталя Селецька. – Були у нас теж випадки, коли з особистих карток батьків наших підопічних знімали кошти. Зверталися до поліції, але ні шахраїв, ні грошей не знайшли. Ми завжди попереджаємо батьків наших підопічних, якщо хтось особисто хоче їм допомогти, що не можна казати жодних даних окрім номера картки. Але це перший випадок, коли повернули гроші. Цій людині, яка знайшла шахрая, треба пам’ятник поставити!


Нагадаємо, родина Плахотнік збирала кошти на операцію крихітної Юлі, у якої множинний артрогрипоз – викривлення суглобів. За день до поїздки на лікування закордон, шахраї під приводом надання допомоги, видурили у мами дівчинки зібрані небайдужими людьми 20 тисяч гривень.


– Чоловік зателефонував і сказав, що хоче перерахувати дитині 3800 гривень, – розповідала «КП» мама дівчинки Руслана Плахотнік. – Після цього повідомив, що трансакція не відбулася, а тому мені треба підійти до банкомату, зняти з картки всі гроші, які є на картці, і перекласти їх на мій телефон, коли це зроблю, кошти автоматично надійдуть на мій рахунок. Я все так і зробила, сказала йому всі пін-коди… Це саме провела і з іншою карткою. Він так поспішав, так підганяв мене, що я й оговтатися не встигла… Потім сказав, що через три години кошти з’являться у мене на картці. Ми раніше зрозуміли, що щось не так, втім грошей на рахунках уже не було. Коли я подзвонила йому, він кинув слухавку і вимкнув телефон. Але коли зрозумів, що картки вже заблоковані, намагався ще зі мною зв’язатися – сказав, що мені нічого вже не треба буде робити, а лише назвати номер ще однієї картки.


Як повідомляла «КП», дівчинка потребує близько десяти операцій. Лише перша обійдеться родині у 150 тисяч гривень. Відтак батьки і нині просять про підтримку небайдужих.

Допомогти маленькій Юлі можна, перерахувавши кошти на картку «Приватбанку»: 5168 7573 3064 1426 (Плахотнік Руслана Русланівна).

Детальна інформація за телефонами: (096) 636-52-61 (Руслана) або (066) 788-67-75 (Володимир).

Як писала «КП», аферисти настільки знахабніли, що знімають благодійні кошти з рахунків важкохворих і волонтерів. Тому «КП» вкотре нагадує: ніколи нікому не повідомляйте будь-які дані вашої банківської картки!

e-max.it: your social media marketing partner