Кіровоградський суддя, якого копи затримали п’яним за кермом, божиться, що не пив

, Олена Сідорова

5719Суддя Кіровського районного суду міста Кіровограда Олексій Галаган, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, втікав від патрульних та чинив їм опір, запевняє, що всього цього не робив. Натомість божиться, що був тверезим, чемним, а патрульні його незрозуміло чому побили.

– Без кінцевого рішення суду мене вже звинувачують, що я винний і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Я це заперечую, – каже він. – Подія мого побиття дійсно є. Я 40 хвилин чекав, поки привезуть алкотестер, і кілька разів попереджав, що поїду додому. Так і зробив. Працівники поліції це робили біля мого дому – я лежав на землі в кайданках і мене били ногами. При цьому були присутні мої батьки. Зранку я написав заяву і вийшов на роботу.

Також він запевняє, що працівники поліції і медичні працівники були зацікавлені в його затриманні і змовилися.

– Я вважаю, що це змова. Проти моєї волі, в кайданках мене доставили до наркологічного диспансеру. Де це у нас передбачено, де проти волі людини її можна доставити в наркодиспансер? Проте я погодився пройти тест, результат мені не відразу показали, а через секунд десять. Я вимагав двічі відібрати в мене кров для аналізу. Але цього не зробили. У них все було одразу заплановано, тест не відповідає дійсності. Зараз поліція захищає честь мундира, бо після того, що вони спричинили мені тілесні ушкодження, фактично вони вже змушені відстоювати свою версію будь-яким шляхом, – каже він.

Як повідомляла «КП», 25 липня близько опівночі патрульні поліцейські Кіровограда затримали за кермом нетверезого суддю Кіровського районного суду міста Кіровограда. Пізніше суддя заявив, що його побили і поскаржився на патрульних до прокуратури. За фактом імовірного перевищення службових обов’язків патрульними у ході затримання, правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Наступного тижня Кіровоградський районний суд області розгляне три адмінпротоколи, складені копами на суддю.

Зокрема, суд одночасно розглядатиме три матеріали – за частиною 1 статті 130 – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, статтею 122-­2 – невиконання водіями вимог про зупинку, а також статтею 185 – злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військово­службовця Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

e-max.it: your social media marketing partner