В Олександрії будують сучасний асфальтобетонний завод (ФОТО)

, Олена Сідорова

03146В Олександрії дорожньо-будівельне підприємство ТОВ «Автодор» із Чорноморська будує сучасний асфальтобетонний завод. Запустять його у роботу на початку червня.

Потужність заводу складає 160-180 тонн на годину.

Завод буде обладнаний повним комплектом необхідного устаткування, що забезпечує приготування будь-яких видів асфальтобетонної суміші.

Серед основних компонентів заводу – розробки провідних виробників у цій галузі.

Установка буде обладнана рукавним фільтром, що забезпечує належний рівень очищення відпрацьованих газів.

Зокрема, зазначив директор ТОВ «Автодор» Олег Гончаренко, асфальт використовуватимуть для ремонту дороги «Луганськ – Ізварине». На заводі працюватиме близько 15 осіб.

Як наголосив очільник Кіровоградщини Сергій Кузьменко, новий завод дасть можливість швидше і якісніше виконувати ремонти доріг, які розташовані на території області.

– Крім достатньої кількості коштів, нам важливо мати й технічні можливості – це наявність сипучих матеріалів, бітуму, обладнання й асфальтних заводів. У минулому році ми працювали з одним заводом, який знаходиться в обласному центрі. Наприкінці 2017 року ввели в експлуатацію завод на межі Черкаської і Кіровоградської областей, який працює в інтересах Кіровоградщини. В Олександрійському районі – третій такий сучасний завод, який через найближчі два тижні запустять у роботу. Це дасть нам більше можливостей виробляти асфальт і, відповідно, ми зможемо вчасно виконувати завдання з ремонту доріг, – зазначив Сергій Кузьменко.

 

Нагадаємо, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко перевірив, як тривають ремонтні роботи на дорозі державного значення «Полтава – Олександрія».

Як повідомляла «КП», цьогоріч на ремонт доріг місцевого значення виділили значні кошти.

 

03147

e-max.it: your social media marketing partner