Підозрюваним у вибухах у Кропивницькому обрали запобіжні заходи

, Наталка Маринець

07120Кіровський районний суд обрав запобіжні заходи керівнику ТОВ «Елан-Ві» і головному інженеру цього підприємства, на якому сталися вибухи, пише СBN.

Зокрема вчора, 1 квітня взяли під варту на два місяці директора ТОВ «Елан-Ві» Олександра Ляховецького. Окрім цього суд визначив розмір застави – майже півтора мільйони гривень.

Головному інженеру ТОВ «Елан-Ві» Олександру Слюсару 30 березня суд обрав запобіжний захід – два місяці цілодобового домашнього арешту і зобов’язав носити електронний браслет.

 

Нагадаємо, 27 березня, на вулиці Київській сталося сім вибухів через горіння трьох автомобілів із зрідженим газом. Внаслідок цього загорілися поряд розташовані 10 легкових автомобілів, п’ять вантажівок і будівлі колишньої СТО.

Пожежу локалізували о 20:55, о 22:45 – ліквідували.

 

Від пожежі та вибуху постраждали чотири особи.

 

31 березня водiй автоцистерни, яка вибухнула на автомобiльнiй стоянцi на Київській, помер у лiкарнi. У чоловіка було 40% опіків. Спочатку його госпіталізували у реанімацію, а згодом перевели в опікове відділення.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович і начальник обласної поліції Роман Козьяков прокоментували вибухи.

Поліція Кіровоградської області відкрила кримінальне провадження через вибухи.

У прокуратурі області зазначили, що вибухи автоцистерн у Кропивницькому сталися через порушення техніки безпеки. 

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив ретельно обстежити будинки, які розташовані поблизу газової заправки, де сталися вибухи.

Керівнику ТОВ «Елан-Ві», яке продає пальне, і головному інженеру цього підприємства, на якому сталися вибухи, повідомили про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки.

Інженер підприємства, на якому сталися вибухи, намагався втекти з країни.

e-max.it: your social media marketing partner