У Знам'янці брати-близнюки створюють музей під відкритим небом

, Наталка Маринець

10556Олег і Юрій Гребенюки започаткували новий проєкт – музей під відкритим небом. Експонати збирають із усього Знам’янського району, розміщують їх на вулиці Михайла Грушевського навпроти магазину АТБ у місті.

– Ідея виникла у брата, він багато їздить районом і чимало бачить, – каже Юрій Гребенюк. – Хочемо показати весь колорит нашого народу, популяризувати історію рідного краю. Нас підтримали в райдержадміністрації, зокрема голова Василь Смаглюк. Посадовці також звернулися до жителів району, щоб допомагали формувати музей. Зараз у нас два експонати – гранітний верстовий стовп кінця ХVІІІ століття із Мошориного. Колись він був єдиним орієнтиром у селі. Інший експонат – жорно початку ХІІ століття, яке передали жителі села Макариха. Експонати надійно закріпили, біля них встановили інформаційні дошки. Ще хочемо встановити скульптуру козака, яку ми з братом зробити з металу.

Нагадаємо, «КП» уже розповідала про братів Олега і Юрія Гребенюків. Чоловіки близько семи років створюють справжні витвори мистецтва з металобрухту і дарують їх місту.

текст: Наталка Маринець
фото: з соцмережі
e-max.it: your social media marketing partner