Пішов із життя Олександр Ткаченко, який боровся з тяжкою хворобою печінки

, КП

7381Заступник головного лікаря Маловисківської центральної районної лікарні Олександр Ткаченко помер 23 серпня, попрощалися з ним наступного дня після смерті.

– Саша дуже хороша людина, добрий, щирий, привітний, завжди готовий прийти на допомогу, це тяжка втрата, слів бракує. Вічна пам’ять, рідним щирі співчуття, – сказала жителька Малої Виски Наталія Потапова.

Про Олександра Ткаченка з Малої Виски «КП» писала не раз. Три роки тому газета кинула клич про допомогу, адже чоловікові діагностували аутоімунний цироз печінки і врятувати життя могла лише повна пересадка органу. Операцію погодилися зробити лікарі у сусідній Білорусі, проте за неї треба було сплатити 137 тисяч доларів. Тоді дружина і троє доньок благали всіх про допомогу, адже родина таких грошей не мала.

– Хвороба виникла несподівано. Саша себе добре почував. Відчув, що в животі виросла гуля і її стало навіть візуально видно, – розповідала «КП» дружина Олена. – Одразу звернулися у київську клініку Шалімова, де після тритижневих досліджень поставили діагноз – аутоімунний цироз печінки. Це така форма цирозу, коли організм «з’їдає» сам себе.

Нагадаємо, чоловік працював лікарем-гінекологом, майстром меблів, а потім пішов у депутати, був секретарем міської ради. Мобілізували як медика, служив у районному військкоматі.


фото: архів «КП»
e-max.it: your social media marketing partner