«КП» вручила подарунки своїм передплатникам

,

10925Десять електричних чайників розіграла «КП» серед читачів, які оформили річну передплату на газету. Таким подарунком редакція вирішила віддячити передплатникам за вір­ність улюбленій газеті. Переможців розіграшу оголосили в минулому номері і запросили до редакції отримати подарунки. Зустріч вийшла теп­лою і щирою. Багато вдячних слів почули й від тих переможців, хто приїхати не зміг, але телефоном подякував за такий несподіваний і приємний подарунок читачам.

– Газету виписав для тещі, вона живе в селі в селі Мар’ївка Компанівського району. Хотів, щоб було їй що почитати вечорами. А тут ще й такий подарунок! Передам їй обов’язково, вона радітиме, – розповів зять переможниці Л.П. Живаги Олександр Дикий.

– Уперше в житті виграла приз! – поділилася радісними емоціями Надія Калмикова з Долинської. – Я ніколи нічого не вигравала. Газету передплачую кожного року вже давно. Дуже задоволена. Здоров’я вам і всім читачам газети!

Такими ж радісними емоціями поділилася й Тетяна Ткаченко з села Германівка Компаніївського району. Зателефонувала в редакцію і каже, отримали газету і чоловік перший прочитав, що виграли приз.

– Він привітав мене. Я дуже зраділа. Дякую вам за подарунок і за цікаву газету. Вітаю вас із Новорічними і Різдвяними святами. Будьте всі здорові! – подякувала і привітала жінка.

За подарунком до редакції зайшов син Тетяни Іванівни – Антон. Каже, сам відправляв квитанцію на передплату газети поштою.

– Мама не дуже вірила, що виграє. Вона жодного разу в житті нічого не вигравала, а тут така приємна несподіванка. Дякуємо, що порадували ваших передплатників не тільки цікавим чтивом, а ще й подарунками, – подякував Антон Ткаченко колективу редакції.

З радістю отримав подарунок від «КП» і Микола Григорович Погрібний із Новоукраїнки. Приїхав у редакцію, аби зустрітися з колективом і подякувати особисто.

– Це подарунок дружині. Передплатив їй газету на рік, щоб було цікаве почитати, а тут ще й такий сюрприз. Це вдруге в житті виграв приз. Один раз колись виграв у лотерею ще при Союзі, але відтоді минуло вже стільки років. Дуже приємно, що редакція проявила увагу до своїх передплатників і зробила такий подарунок. Ми пенсіонери, які у нас доходи, треба збирати гроші на дрова, на ліки, дуже не порозкошуєш. А ось такі моменти – приємні. Дякую і бажаю всім здоров’я, – поділився емоціями пенсіонер.

Щиро дякувала за подарунок і кропивничанка Тетяна Григорівна Покутня. Прийшла в редакцію з гостинцями – тортом до чаю.

– Я люблю читати «Кіровоградську правду», всі новини області з неї дізнаюся, а ще чекаю оповідання і різні поради, читаю до останнього рядка. Вирішила взяти участь у розіграші, хоча на подарунок не дуже сподівалася. Приємно, що отримала. Тепер будемо з чоловіком пити чай. Дякую, що влаштували таку теплу і щиру акцію, – скромно подякувала жінка.

Свої подарунки отримали й решта переможців. Посилки на їхні адреси надіслали «Укрпоштою».

Шановні читачі, дякуємо кожному з вас, що лишаєтеся з нами. «КП» і надалі інформуватиме вас про найважливіші події, друкуватиме цікаві оповідання і життєві історії, даватиме розваги для вашого розуму і цікаві поради для господарства. Смакуйте життя разом з нами!

 

10926109271092810929

текст: Любов Попович
фото: Ігор Демчук

e-max.it: your social media marketing partner