Шахраї атакують рахунки Тимура з Новоукраїнки, якого вразило струмом 27000 вольт

, КП

09331Невідомі блокують номер телефону та сторінку у соцмережі Оксани Овчаренко – мами Тимура з Новоукраїнки, якого вразило струмом 27 тисяч вольт. Так аферисти зможуть отримати доступ до рахунків і заволодіти коштами, які збирають на лікування хлопчика. Мама Тимура змінила реквізити і благає про допомогу.

«Шахраї заблокували мiй номер телефону, зламали сторiнку Facebook і Messenger, тим самим хочуть нажитися на чужому горi. Номер телефону я вiдновила,а через двi години його знову заблокували, хтось цілеспрямовано намагається нашкодити з допомогою», – пише Оксана Овчаренко.


Жінка змінила реквізити і благає допомогти вилікувати сина.

«Ми боремося за життя Тiмурочки! Я вiрю,що мій синочок витримає весь тяжкий шлях, шлях буде довгий, але я вiрю, що ми все подолаємо, всi труднощi. З Божою пiдтримкою, пiдтримкою лiкарiв, пiдтримкою вашою, мої рiднi. Прошу всіх не покидайте нас, ми дуже вiдчуваємо вашу пiдтримку, будь-ласка, прошу всіх про допомогу, благаю!», – звертається жінка.


Нові реквізити для допомоги: 4149 4991 1862 1273 «Приватбанк» (Оксана Овчаренко – мама).

Як повідомляла «КП», Тимур виліз на вагон, де його двічі ударило струмом силою 27 000 тисяч вольт. Біда сталася 29 вересня на залізниці у Новоукраїнці. Нині хлопчик у тяжкому стані знаходиться у дитячій обласній лікарні.

«КП» нагадує: у соцмережах орудують шахраї, які знімають кошти з благодійних рахунків важкохворих. Ніколи нікому не повідомляйте будь-які дані вашої банківської картки!

e-max.it: your social media marketing partner