Олесь Довгий: кожен український пенсіонер заслуговує жити гідно, а не ходити з простягнутою рукою

,

08369Підвищити матеріальне забезпечення непрацездатних громадян – одне з найголовніших завдань для народного депутата. Вийшовши на пенсію, кожен українець буде мати можливість подорожувати, займатися улюбленими справами, робити те, на що раніше не вистачало часу й коштів, а не рахувати копійки на ліки. Про це заявив народний депутат Олесь Довгий.


«Кожен український пенсіонер повинен жити гідно, а не ходити з простягнутою рукою. Це проблема загальнодержавна, і вирішувати її мають усі гілки влади, починаючи із законодавчої та завершуючи виконавчою», – наголосив нардеп.


Олесь Довгий переконаний, що, окрім гідних пенсій, нашим пенсіонерам не вистачає уваги й турботи від держави.


На своїй рідній Кіровоградщині Олесь Довгий робить чимало. За його сприяння будують амбулаторії, ремонтують фельдшерсько-акушерські пункти, до лікарень завозять необхідне обладнання.


«Мені не байдужа доля людей похилого віку. Я щодня спілкуюся з пенсіонерами. Знаю, що найбільше їм болить, чим можу – завжди допомагаю, тому мені не соромно дивитися їм у вічі», – зазначив Олесь Довгий.


Олесь Довгий турбується й про те, аби пенсіонерам було де проводити вільний час, проявляти себе, активно відпочивати. Тому він допомагає створювати соціальні центри для людей поважного віку й організовувати для них свята.


«Зроблено вже чимало, але зупинятися на досягнутому не збираюся. Кожен українець, незалежно від віку, має бути щасливим на своїй землі», – наголосив депутат.


Нагадаємо: в Україні проживає 11,5 мільйонів пенсіонерів. Це малозабезпечена, а тому найвразливіша верства населення. Мінімальна пенсія зараз – 1564 гривні або 52 гривні на день.

 

08370

e-max.it: your social media marketing partner